Na warsztaty gramatyczne możecie przyjść z każdym problemem, a lektor prowadzący zajęcia pomaga każdemu indywidualnie.
Prowadzimy zajęcia na zasadzie gier i zabaw językowych, dzięki którym szybko nauczycie się np jak wymawiać piękne francuskie „r”! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a zapisując się na zwykły kurs + fonetykę otrzymacie 10% zniżki.
Co dwa tygodnie organizujemy pokazy filmów oraz bajek francuskich. Oprócz tego, proponujemy Wam zajęcia na podstawie „metody filmowej” gdzie możecie sami przygotowywać dialogi i odgrywać scenki, nagrywając w ten sposób krótki film po francusku!
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przygotować się do egzaminów DELF (zajęcia 2 razy w tygodniu – koszt 999 zł) oraz DELF PRIM (dzieci 8-12 lat) – zajęcia 2 razy w tygodniu – koszt 999 zł.
Zapraszamy na warsztaty kulinarne, czyli naukę francuskiego połączoną z nauką gotowania francuskich potraw! Warsztaty odbywają się w restauracji francuskiej, gdy uzbiera się odpowiednia liczna chętnych.
b2.1 oraz b2.2
Osobom, które posługują się językiem francuskim swobodnie i jednocześnie mają dosyć podręcznikowych ćwiczeń, polecamy konwersacje. Poprzez nacisk na konwersację utrzymujemy żywy kontakt z francuskim. Możecie zapisać się również na kurs standardowy + konwersacje raz w tygodniu.
Wszystkich, którzy mają talent aktorski, zapraszamy na warsztaty teatralne. Podczas tych zajęć, będziecie przygotowywać przedstawienie, które zostanie odegrane na koniec semestru.
Dwa razy w roku organizujemy obozy językowe do Francji! W te wakacje lecimy na południe, a więcej informacji znajdziecie w aktualnościach.
To Top