Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników języka francuskiego i hiszpańskiego oraz kultury obu tych krajów na kolejną Fiestę Francusko-Hiszpańską, którą organizujemy wspólnie ze Szkołą El Sueno!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was nowe atrakcje! Będziecie mogli podziwiać między innymi pokaz salsy w wykonaniu profesjonalnych tancerzy ze Szkoły Jose Torresa. Dla miłośników kuchni, przygotujemy oczywiście dania francuskie i hiszpańskie, a także wina z obu krajów. Dla miłośników tańca mamy pokazy Flamenco! W przerwach między kolejnymi występami, grać będą muzycy z zespołu jednego z naszych uczniów. Dla miłośników sztuki także mamy niespodziankę – przedstawienie teatralne uczniów Le Reve. A na koniec oczywiście KARAOKE, w którym wygrać będzie można DARMOWY KURS WAKACYJNY!

Fiesta odbędzie się w budynku Szkoły, na ulicy Wierzbowej 15, w sali lustrzanej na pierwszym piętrze. Zaczynamy już o 18.00! Zapraszamy wszystkich uczniów, a przede wszystkim osoby zainteresowane zapisaniem się do Le Reve. Będzie to świetna okazja do poznania lektorów oraz innych uczniów!

 

To Top