Zajęcia dodatkowe w Le Reve! Zajęcia teatralne, fonetyka, konwersacje, a także wieczory filmowe!

 

Już od 14 października ruszamy z zajęciami dodatkowymi!

Zajęcia teatralne(piątek 17.30-19.00 lub sobota 12.00-13.30) – cena za semestr – 390 zł

Jest to opcja dla tych, którzy mają talent aktorski i chcą występować na scenie, ale też dla osób, które szukają innych form nauki języka francuskiego. Teatr pozwala na szybkie przyswajanie tekstu, pozwala szlifować wymowę oraz akcent. Zajęcia będą podzielone na dwie grupy: Grupa zaawansowana(poziomy od B1 do C1) będzie przygotowywać sztukę, która zostanie wystawiona pod koniec semestru na Fieście francusko-hiszpańskiej. Natomiast grupy na poziomie od początkującego do A2 będą ćwiczyć dialogi z dnia codziennego, czyli sytuacje życiowe, takie jak kupno biletu na dworcu, zakupy w supermarkecie, wynajem mieszkania, a także wiele innych!

Zdjęcia z występów naszych uczniów możecie zobaczyć na naszym fanpag’u na facebooku!

 

Fonetyka(czwartek 17.00-18.30) – cena za semestr – 390 zł

Będą to zajęcia, podczas których będziecie mogli ćwiczyć wymowę francuską, podczas różnych gier językowych. Fonetyka będzie bardzo pomocna dla tych, którzy mają problemy z wymową francuskiego „r” oraz wielu innych głosek, które tak bardzo różnią się od tych polskich ;)

 

Jeżeli chodzi o Wieczory filmowe, to będą to spotkania, podczas których będziemy oglądać francuskie filmy(z polskimi napisami), przy lampce wina i francuskich smakołykach. Zapraszamy we wtorki o godzinie 20.15!

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres szkolalereve@gmail.com!

To Top