Do 31 lipca trwać będzie konkurs, w którym wygrać możecie darmowy miesięczny kurs do zrealizowania podczas kursów wakacyjnych!

Regulamin konkursu:

1) Należy polubić Le Reve Wrocław na facebooku

2) Należy opublikować post dotyczący konkursu

Osoba, która zbierze jak najwięcej lajków pod opublikowanym postem, otrzyma voucher na miesięczny kurs francuskiego!

 

Kursy wakacyjne:

Istnieje możliwość zapisania się na jeden lub dwa miesiące! Zajęcia będą się odbywać 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny(kurs intensywny) lub 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny(kurs standardowy).

Miesięczny kurs intensywny kosztuje tylko 299 zł, a rozpocząć go można w sierpniu lub wrześniu. Można się zapisać również na 2 miesiące. W przypadku kursu 2-miesięcznego opłata wynosić będzie 550 zł. Cena za miesięczny kurs standardowy to tylko 200 zł, natomiast 2-miesięczny kursto koszt 380 zł.

Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od grup całkowicie początkujących, do poziomu C1. Zajęcia będą prowadzone przez lektora polskiego w przypadku grup całkowicie początkujących, a w przypadku grup na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native-speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

Oprócz kursu standardowego, zapraszamy również na zajęcia dodatkowe, takie jak fonetyka, zajęcia teatralne czy wieczory filmowe.

 

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej!

 

Zajęcia będą się odbywać w naszych salach na ulicy Wierzbowej 15/94(więcej informacji w zakładce kontakt) lub w Ogrodzie Staromiejskim!

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs wakacyjny, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych moglibyście uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 725033261

 

Serdecznie zapraszamy!

To Top