Grupy oczywiście maksymalnie 4-osobowe, zajęcia z native-speakerami, wszystkie poziomy zaawansowania i kameralna atmosfera – zapraszamy na kurs wrześniowy, zapisy trwają do 06.09!

 

Wolne miejsca na kurs wrześniowy:

Poziom A1 – godz. 20.00 – wt, czw – 2 WOLNE MIEJSCA
Poziom A1 – godz. 9.00 – pn, śr, pt – 2 WOLNE MIEJSCA
Poziom A2 /B1 – godz. 20.00 – wt, czw – 2 WOLNE MIEJSCA
Poziom B1 – godz. 15.30 – pn, wt, czw – 1 WOLNE MIEJSCE

 

Zajęcia będą się odbywać 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Koszt intensywnego kursu wrześniowego to tylko 299 zł. W przypadku zajęć 2 razy w tygodniu opłata wynosić będzie 200 zł!

Zajęcia będą prowadzone przez lektora polskiego w przypadku grup całkowicie początkujących, a w przypadku grup na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native-speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

Oprócz kursu standardowego, zapraszamy również na zajęcia dodatkowe, takie jak fonetyka, zajęcia teatralne czy wieczory filmowe.

Zajęcia będą się odbywać w naszych salach na ulicy Wierzbowej 15/94(więcej informacji w zakładce kontakt) lub w Ogrodzie Staromiejskim!

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs wrześniowy, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych moglibyście uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę!

Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 725033261

Serdecznie zapraszamy!

 

 

To Top